ברוכים הבאים לאימונים בעמק

מרכז לאימוני כושר גופני
אימונים קבוצתיים ואישיים, אימוני כוח וסיבולת המתאימים לכל גיל ובכל מצב גופני
 סניף קיבוץ גבת - מעל לאולם הכדורסל,  סניף עפולה - רח' קדרון 14

לפרטים נוספים: 054-3322397

מה זה קרוספיט?

הקרוספיט הוא אימון גופני משולב אשר מפתח במקביל את כלל מרכיבי הכושר: כוח, כוח מתפרץ, סיבולת, סיבולת לב-ריאה, מהירות, זריזות, שיווי משקל, קורדינציה, דיוק וגמישות. באימוני הקרוספיט אנו מקפידים לא להזניח אף מרכיב וכך בעצם מפתחים כושר כללי ברמה הגבוהה ביותר (Forging Elite Fitness). הבסיס שמאפשר לנו לפתח את כלל המרכיבים הוא גוף חזק ולכן התחושה המרכזית אצל מתאמני קרוספיט חדשים היא שהגוף התחזק (וגם נעלמו הקילוגרמים המיותרים, נפסקו כאבי הגב ועוד כל מיני תופעות בלתי רצויות).   

מי יכול להתאמן?

זה נשמע כמו קלישאה אבל – כולם יכולים!!! 

נשים, גברים, צעירים ומבוגרים, כולם מבצעים את אותו האימון אבל כל אחד מבצע לפי יכולתו ולפי רמת הכושר שלו. כל מי שמוכן לתת 100% מעצמו יכול לעשות קרוספיט.

איך מתחילים?

כמו שסיני זקן וחכם אמר פעם - בהתחלה !

פשוט מגיעים ומצטרפים לאימון קבוצתי. 

באימון קבוצתי נוצרת אוירה המעודדת השקעה מכל  המתאמנים וכתוצאה מכך מגיעים לאפקטיביות מקסימאלית ועל הדרך גם מכירים חברים חדשים. כמובן שבתוך הקבוצה ישנם מתאמנים ברמות שונות וכל אחד מבצע את האימון על פי רמת הקושי המתאימה לו. הדגש באימונים הראשונים הוא על תנועות הבסיס ושמירה על טכניקה נכונה ולאט לאט ככל שהבסיס מתחזק ניתן להגביר את רמת הקושי והעצימות של האימון.

האימונים מועברים ע"י מדריך קרוספיט מוסמך אשר מתאים את רמת הקושי והאינטנסיביות של האימון לפי הרמה והיכולת של כל מתאמן בקבוצה.